KasheefTikTok LiveCreator Intelligence TRENAR 1 gün ücretsiz dene

54 TikTok Live pazarı

Kasheef her pazarın Live liglerini 10 dakikada bir tarar. Sayılar 20 Ekim 2026 itibarıyla tablolarda görülen yayıncılar.

Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye

MENA
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
Türkiye18.500+6.800+
MENA (Arap ülkeleri)15.700+6.400+

Avrupa

EU
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
İtalya8.800+5.000+
Ukrayna8.500+4.400+
Almanya7.400+4.300+
Fransa6.800+4.000+
Portekiz6.300+3.200+
Macaristan6.100+2.700+
Romanya5.500+2.700+
İsrail5.300+2.500+
Yunanistan5.300+2.400+
İspanya5.200+2.300+
İsveç4.500+2.100+
Polonya4.100+1.100+
Danimarka3.800+2.000+
Birleşik Krallık3.400+1.200+
Avusturya3.200+1.100+
Belçika3.000+900+
İrlanda2.800+900+
İsviçre2.600+1.200+
Hollanda2.100+1.000+
Sırbistan1.200+1.100+
Çekya1.000+700+
Norveç900+100+
Finlandiya800+400+

Latin Amerika

LATAM
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
Brezilya14.000+7.700+
LATAM Güney13.800+6.500+
Meksika10.500+4.400+
Kolombiya6.600+1.800+
Paraguay5.600+2.800+
Bolivya5.400+3.400+
Peru3.500+2.400+
Uruguay1.400+1.100+

Güneydoğu Asya

SEA
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
Endonezya18.300+8.300+
Vietnam13.500+7.100+
Tayland11.500+6.600+
Malezya8.800+4.100+
Singapur5.700+2.500+
Filipinler1.800+400+

Kuzeydoğu Asya

NEA
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
Japonya14.700+7.400+
Güney Kore9.400+5.400+
Tayvan5.700+2.800+

Orta Asya ve Kafkasya

CCA
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
Kazakistan11.200+5.600+
Azerbaycan9.300+5.000+
Gürcistan8.000+3.400+
Ermenistan1.900+400+

Güney Asya

SAS
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
Sri Lanka1.200+300+

Kuzey Amerika

NA
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
Amerika Birleşik Devletleri5.600+3.600+
Kanada5.100+2.400+

Sahra Altı Afrika

SSA
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
Güney Afrika7.900+4.700+
Kenya6.000+2.900+
Gana3.100+1.300+

Okyanusya

OCE
Pazaryayıncıson 24 saatte tabloda
Yeni Zelanda2.700+1.500+
Avustralya1.500+1.000+